Contact met Promotex

Adres gegevens

Promotex BV
Smirnoffstraat 16
9716 JS Groningen
The Netherlands

Telefoon: 050-5773636

kvk: 30093279
BTW nummer: NL803790430B01

Ons kantoor, magazijn, showroom en productie zijn iedere werkdag (maandag tot en met vrijdag) geopend vanaf  9:00 tot 17:00.



Contactpersonen

Verkoop
Bob Vos
Mob: 06-53387261
Mail: vos@promotex.nl

Verkoop
Marcèl Westdorp
Mail: westdorp@promotex.nl

Financiële Administratie
Mail: administratie@promotex.nl

Verkoop & Sponsoring                                                        
Johan Abma                                                     
Mail: abma@promotex.nl

Grafische vormgeving                                                       
Arjan Meints                                                     
Mail: meints@promotex.nl

Logistiek
Vincent Streyl
Mail: vincent@promotex.nl
Afbeelding

Kom je ook langs voor een kopje koffie en advies op maat?

Wij kunnen ons voorstellen dat je nieuwsgierig bent naar wat wij allemaal te bieden hebben op het gebied van bedrijfs- en promokleding en het borduren of bedrukken van jouw logo. We leren jou graag kennen. Je bent dan ook van harte welkom in onze showroom in Groningen. Hier vind je de laatste trends en nieuwste collectie bedrijfskleding en promotionele kleding voor iedere beroepsgroep. Een showroom vol aan inspiratie!